Yanosik bez reklam. Za "kawę"

Yanosik bez reklam. Za "kawę"

Aplikacja Yanosik
Aplikacja Yanosik
Źródło zdjęć: © Yanosik
Wojciech Kulik
06.11.2023 18:18, aktualizacja: 17.11.2023 10:41

Yanosik to praktyczna aplikacja na drodze, ale reklamy potrafią skutecznie odbierać przyjemność z użytkowania. Dobra wiadomość jest taka, że będzie można się ich w prosty sposób pozbyć.

Yanosik jest aplikacją, która cieszy się sporą popularnością wśród kierowców, głównie ze względu na aktualne informacje na temat sytuacji na drogach czy ostrzeżenia o fotoradarach. Użytkownicy coraz częściej skarżą się jednak na reklamy, które odbierają przyjemność podczas jazdy. Dobra wiadomość jest taka, że już wkrótce będzie można w prosty sposób wyłączyć te reklamy. Jak?

Jak wyłączyć reklamy w Yanosiku?

Twórcy aplikacji Yanosik zapowiedzieli, że już wkrótce każdy użytkownik będzie mógł się pozbyć reklam. Wystarczy, że postawi zespołowi średnią lub dużą kawę. To odpowiednio koszt 9,99 zł i 15,99 zł. Jedna taka kawa pozwoli cieszyć się aplikacją bez reklam przez 30 dni.

Yanosik bez reklam
Yanosik bez reklam© Yanosik

Oprócz pojedynczych kaw w aplikacji Yanosik pojawi się także abonament. W zamian za regularnie fundowane kawy będzie można cieszyć się stałym dostępem do aplikacji bez reklam. Nie będzie ani tych głosowych, ani banerowych, ani nawet tych, które są wyświetlane na ekranie startowym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

– Wprowadzenie możliwości wyłączenia reklam w aplikacji Yanosik to odpowiedź na potrzeby kierowców. [...] Ta forma to jednocześnie podziękowanie dla zespołu Yanosik za ich pracę, która jest również wartością dodaną dla użytkownika – skomentowała Małgorzata Dąbrowska z Yanosika.

Yanosik bez reklam na Androidzie i iOS-ie

Opcję umożliwiającą wyłączenie reklam w Yanosiku znajdą użytkownicy aplikacji w wersji od 4.0.1.3 na urządzeniach z Androidem oraz 5.1.6 na iPhone’ach.

Ogłaszając tę nowinkę twórcy aplikacji wyraźnie podkreślają, że subskrypcja jest całkowicie opcjonalna i poza wyłączaniem reklam z niczym innym się nie wiąże. Krótko mówiąc: za darmo wciąż będzie można korzystać z pełnej funkcjonalności Yanosika.

Wojciech Kulik, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)