Yanosik GTm - nowe urządzenie, które ma pomóc kierowcom

Policjant na drodze
Policjant na drodze
Źródło zdjęć: © Materiały WP | Adobe
Oskar Ziomek

01.07.2022 10:18

Yanosik GTm to kolejne urządzenie lubianej w Polsce firmy, które ma pomóc zadbać o bezpieczeństwo podczas jazdy. Podobnie jak w aplikacji mobilnej, Yanosik GTm informuje o robotach drogowych, korkach, kontrolach policji i innych zdarzeniach, na które warto uważać podczas jazdy.

Yanosik GTm to samodzielne urządzenie z dotykowym wyświetlaczem, które w praktyce przypomina nieco "militarne" smartfony i ma podobne cechy - jest wstrząsoodporne. Jak deklaruje Yanosik, sprzęt ma wydajną baterię, czego zalety mają być zauważalne głównie podczas dłuższych tras.

Yanosik GTm, podobnie jak inne rozwiązania firmy, ostrzega m.in. o kontrolach policji, robotach drogowych, korkach i innych zdarzeniach na drodze, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Ponadto ma pomagać oszczędzać paliwo - dzięki "eko wskazówkom" o jeździe.

Yanosik GTm
Yanosik GTm© Yanosik

Nasze nowe urządzenie w rodzinie Yanosika to kolejna forma wsparcia bezpieczeństwa kierowców na polskich drogach. Urządzenie jest kompaktowe, obsługuje się je dotykowo, a informacje o remontach, korkach, fotoradarach oraz wypadkach na trasie są dostarczane kierowcom na bieżąco. Naszym celem było wprowadzenie nowoczesnego produktu, który nie tylko spełni oczekiwania kierowców względem otrzymywania informacji o zdarzeniach na trasie, ale również będzie wygodne w obsłudze dla każdego kierowcy.

Julia LangaYanosik

Jak podaje Yanosik, z jego komunikatorów korzysta ponad 2 mln kierowców miesięcznie, a nowe zgłoszenia w systemie pojawiają się średnio co 2 sekundy. Yanosik GTm jest już dostępny w oficjalnym sklepie i został wyceniony na niespełna 1000 złotych. Niedługo sami będziemy mieli okazję sprawdzić jego możliwości - materiał pojawi się w najbliższych tygodniach na dobrychprogramach.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)