bDUoQtIR
YAPA ikona

YAPA1.2.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

YAPA (Yet Another Pomodoro Application) to niewielka aplikacja dla osób korzystających z techniki zarządzania czasem Pomodoro.

bDUoQtIT

YAPA charakteryzuje się minimalistycznym, przejrzystym interfejsem użytkownika. Dzięki dostępnym opcjom bez problemu skonfigurujemy opisywane narzędzie według własnych potrzeb, dostosowując przedziały czasowe (ile minut lub godzin poświęcimy na pracę, a ile na krótszą bądź dłuższą przerwę), powiadomienia dźwiękowe czy motyw graficzny. Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć dodatkowe profile użytkowników.

Co ciekawe, postęp czasu możemy na bieżąco śledzić, „rzucając okiem” na lewym górny róg ekranu, a także spoglądając na pasek zadań, gdzie znajduje się ikona programu YAPA. Pasek stopniowo zapełnia się kolorem zielonym tak, jak pasek otwartej przeglądarki stron internetowych w trakcie pobierania pliku z internetu. Klikając prawym przyciskiem myszy na ikonę YAPA zyskujemy szybki dostęp do poszczególnych opcji.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
YAPAwersja portable
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań230
Data aktualizacji13 cze 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
YAPA ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUoQtJy
bDUoQtJP