WindowsGrySportoweYeti Sports Part 1: Pingu Throw

Yeti Sports Part 1: Pingu Throw

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Niezwykle popularna swego czasu gra napisana we Flashu. Wcielamy się w białego, sympatycznego śnieżnego ludka - Yeti, który wszedł właśnie w posiadanie kija baseballowego :-) Jest również drugi bohater - malutki, uroczy pingwinek. Rozgrywka polega na tym, aby uderzyć zlatującego ze skały ptaka morskiego tak, aby poleciał jak najdalej. O jakości uderzenia (robimy to lewym przyciskiem myszki) decyduje nasz refleks i wyczucie kąta "strzału". Gra nie jest brutalna !

Odległość lotu małego bohatera mierzona jest w metrach i dostajemy o niej informację tuż po tym, jak sympatyczne stworzenie zatrzyma się na białym puchu. Gra, choć może się wydawać brutalna, pozbawiona jest na szczęście drastycznych elementów, takich jak krew, itd. Pingwinkowi nic złego się nie dzieje, tylko zabawnie ląduję na brzuszku, albo wbija się dziobkiem w śnieg. Grafika stoi na średnim poziomie, choć trzeba przyznać, że animacja postaci jest niezwykle płynna i starannie wykonana. Dalekich lotów nielotem! :) Grę zaproponował i opisał jeden z naszych czytelników.

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentChris Hilgert
Liczba pobrań23 669
Data aktualizacji27 lut 2004
Rozmiar pliku0.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)