AndroidMultimediaMontaż wideoYouCut
YouCut ikona

YouCut1.594.1177

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

YouCut to bardzo prosty edytor wideo przygotowany wyłącznie z myślą o urządzeniach przenośnych z systemem operacyjnym Android.

Co oferuje program?

Dzięki tej aplikacji będziemy mogli łatwo i szybko zmodyfikować dowolne filmy. Mowa zarówno o nagraniach z wakacji czy imprez okolicznościowych, jak i treściach pobranych z internetu (np. za pośrednictwem YouTube). Usuniemy zbędne fragmenty materiału wideo, obrócimy go, dodamy do niego liczne efekty graficzne, tekst lub jakiekolwiek inne dodatki, które – naszym zdaniem – sprawią, że film będzie bardziej atrakcyjny dla odbiorcy.

YouCut, wbrew temu co sugeruje nazwa, umożliwia także łączenie kilku filmów w jeden. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by przy wykorzystaniu tego narzędzia przeprowadzać nieskomplikowany montaż wielu nagrań, jednocześnie wprowadzając efekty przejścia czy dodając podkład dźwiękowy.

Zmiana rozmiaru i formatu wideo

Warto wspomnieć o obecności funkcji kompresowania i konwertowania plików. YouCut pozwala na zmianę formatu materiału wideo. Możemy także zmniejszyć jego rozmiar (a przy tym jakość), co pozwoli nam na wysłanie nagrania e-mailem lub umieszczenie go na serwerze, gdzie nie dysponujemy zbyt dużą ilością wolnego miejsca.

Publikowanie materiałów w internecie

YouCut oferuje możliwość udostępniania filmów za pośrednictwem takich serwisów, jak YouTube, Facebook, Instagram i nie tylko.

Darmowa wersja trial

Po pobraniu aplikacji YouCut możemy z niej korzystać przez tydzień. Po wykorzystaniu 7-dniowego triala będziemy mogli wybrać jeden z dwóch wariantów cenowych: 22,99 zł/rocznie lub 60,99 zł (jednorazowa płatność), by mieć dostęp do wszystkich funkcji tego narzędzia.

Najważniejsze cechy:

  • prosty w obsłudze edytor filmów
  • umożliwia przeprowadzanie kluczowych operacji na plikach (wycinanie, łączenie, obracanie, dostosowywanie kolorów, itd.)
  • pozwala na kompresowanie i konwertowanie nagrań
  • opcja publikowania materiałów wideo w internecie (YouTube, Facebook, Instagram)
  • czytelny interfejs użytkownika
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentInShot Inc.
Liczba pobrań2 386
Data aktualizacji22 lis 2023
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
YouCut ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)