MacOSMultimediaInne programy multimedialneYout

Yout1.2.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Yout to niewielka i bardzo prosta aplikacja, która umożliwia odtwarzanie ulubionych klipów z serwisu YouTube bez konieczności korzystania z przeglądarki internetowej.

Dzięki niemu w szybki sposób odtworzymy na komputerze wybrane playlisty serwisu YouTube. Mogą to być zarówno nasze własne listy odtwarzania, jak również playlisty innych użytkowników. Proces dodawania do Yout nowej listy odtwarzania ogranicza się do kilku kliknięć myszką, wklejenia linku do playlisty oraz zdefiniowania jej nazwy. Od tego momentu użytkownik może odtwarzać swoją ulubioną muzykę i wideo w małym oknie aplikacji.

Yout oferuje niemal identyczne funkcje do odtwarzacz webowy w serwisie YT. Możliwe jest z jego poziomu m.in. odtwarzanie klipów w dowolnej kolejności, definiowanie szybkości odtwarzania czy jakości odtwarzanego materiału.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań57
Data aktualizacji2 kwi 2018
Rozmiar pliku39.63 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)