YouTube Music Downloader ikona

YouTube Music Downloader8.4

WindowsMultimediaPobieranie wideoYouTube Music Downloader
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

YouTube Music Downloader to niewielki, bardzo prosty w obsłudze i darmowy program przeznaczony do pobierania klipów z serwisu YouTube, a także opcjonalnego wyodrębniania z nich ścieżki dźwiękowej.

Narzędzie umożliwia zapisanie na lokalnym dysku komputera dowolnego materiału wideo udostępnionego online na łamach YouTube'a. Do dyspozycji użytkownika oddano funkcje, z pomocą których przechwycimy wskazany film, wyciągniemy z niego ścieżkę dźwiękową, jak również wykonamy łącznie obie wspomniane wcześniej operacje. YouTube Music Downloader pozwala zapisywać klipy jako pliki MKV, MP4, MP3, AAC oraz OGG w różnych jakościach (audio: 64-192 kbps, wideo: 240p-3072p).

Twórca poza wydaniem darmowym udostępnia również edycję komercyjną oznaczoną jako Pro. Oferuje ona dodatkowo moduł konwersji oraz pobierania wielu materiałów wideo jednocześnie.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów w postaci paska narzędziowego oraz podmianę strony startowej i domyślnej wyszukiwarki w przeglądarce internetowej. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
Udostępnij
YouTube Music Downloader 8.4wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań9 013
Data aktualizacji5 lis 2015
Rozmiar pliku6.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
YouTube Music Downloader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)