YouTube Music Downloader ikona

YouTube Music Downloader8.4

WindowsMultimediaPobieranie wideoYouTube Music Downloader
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

YouTube Music Downloader to niewielki, bardzo prosty w obsłudze i darmowy program przeznaczony do pobierania klipów z serwisu YouTube, a także opcjonalnego wyodrębniania z nich ścieżki dźwiękowej.

Narzędzie umożliwia zapisanie na lokalnym dysku komputera dowolnego materiału wideo udostępnionego online na łamach YouTube'a. Do dyspozycji użytkownika oddano funkcje, z pomocą których przechwycimy wskazany film, wyciągniemy z niego ścieżkę dźwiękową, jak również wykonamy łącznie obie wspomniane wcześniej operacje. YouTube Music Downloader pozwala zapisywać klipy jako pliki MKV, MP4, MP3, AAC oraz OGG w różnych jakościach (audio: 64-192 kbps, wideo: 240p-3072p).

Twórca poza wydaniem darmowym udostępnia również edycję komercyjną oznaczoną jako Pro. Oferuje ona dodatkowo moduł konwersji oraz pobierania wielu materiałów wideo jednocześnie.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów w postaci paska narzędziowego oraz podmianę strony startowej i domyślnej wyszukiwarki w przeglądarce internetowej. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
Udostępnij
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań9 055
Data aktualizacji5 lis 2015
Rozmiar pliku6.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
YouTube Music Downloader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)