YouTube Music na urządzeniach z systemem Android 10. Google uśmierci Play Music

YouTube Music na urządzeniach z systemem Android 10. Google uśmierci Play Music

YouTube Music na urządzeniach z systemem Android 10. Google uśmierci Play Music
28.09.2019 09:12

Google planuje wprowadzić poważne zmiany w usługach muzycznych, stawiając jednoznacznie na YouTube Music. Firma zasygnalizowała, że aplikacja ostatecznie zastąpi Play Music. Jednak na razie będzie pre-instalowana jedynie na urządzeniach z systemem Android 10.

Na urządzeniach obsługiwanych przez system Android 10 nie będzie już zainstalowanej aplikacji Play Music, a zamiast niej pojawi się domyślnie YouTube Music. Zanim jednak Google ostatecznie wycofa aplikację Play Music, zapewnia, że dostosuje funkcje YouTube Music, tak by użytkownicy byli zadowoleni.

Uczynienie YouTube Music domyślą aplikacją muzyczną na Androida to duży krok dla Google. Na pewno zwiększy popularność usługi, przede wszystkim dlatego, że wiele osób będzie po nią sięgać, ponieważ będzie znajdować się w folderze Google na ekranie głównym.

Jednak nie ulega wątpliwości, że na razie w YouTube Music brakuje wielu funkcji, jakie oferuje Play Music. Wymienić warto, chociażby przesyłania bibliotek muzycznych. Jednak mamy nadzieję, że zanim YouTube Music całkowicie zastąpi starą aplikację na urządzeniach z Androidem 10, Google dotrzyma obietnicy i uzupełni usługę o brakujące funkcje.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)