YouTube Video and Audio Downloader ikona

YouTube Video and Audio Downloader0.7.9

WindowsInternet i komunikacjaNakładki i dodatki do przeglądarekYouTube Video and Audio Downloader
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

YouTube Video and Audio Downloader to dodatek do Firefoksa oferujący możliwość łatwego i szybkiego pobierania materiałów z serwisu YouTube.

Z poziomu oficjalnej strony producenta możemy aktywować tę wtyczkę dwoma kliknięciami myszy. Jej ikona pojawi się w prawym górnym rogu interfejsu przeglądarki. YouTube Video and Audio Downloader oferuje funkcję uruchomienia YouTube’a bez konieczności wpisywania adresu strony (wystarczy skorzystać z odpowiedniego przycisku).

Po otworzeniu strony z materiałem, który chcemy pobrać, należy ponownie kliknąć ikonę YouTube Video and Audio Downloader w przeglądarce, a następnie wybrać opcję „Quick Download”, dzięki czemu ściągniemy dany plik w określonym formacie (np. MP3). Warto jednak skorzystać z funkcji „Download Panel”, gdzie sami wybierzemy, czy pobierany materiał ma zawierać jedynie dźwięk czy też obraz (w drugim przypadku określimy zarówno format, jak i rozdzielczość pliku).

YouTube Video and Audio Downloader jest zupełnie darmowym narzędziem, które nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika, a dodatkowo w znikomym stopniu zużywa zasoby komputera, więc z powodzeniem zadziała także na starszych urządzeniach.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Producentfeller
Liczba pobrań677
Data aktualizacji4 cze 2019
Rozmiar pliku0.12 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
YouTube Video and Audio Downloader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)