WindowsInternet i komunikacjaNakładki i dodatki do przeglądarekYoutube Video Effects (dla Opery)
Youtube Video Effects (dla Opery) ikona

Youtube Video Effects (dla Opery)3.2.2.9

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

YouTube Video Effects to rozszerzenie do znanych przeglądarek internetowych, które przede wszystkim oferuje możliwość nakładania rozmaitych filtrów na filmy odtwarzane za pośrednictwem serwisu YouTube.

Program jest kompatybilny z Google Chrome, Operą i Firefoksem. Po zainstalowaniu wtyczki YouTube Video Effects możemy zaledwie dwoma kliknięciami zastosować jeden ponad 50 efektów, by zmienić klimat danego materiału wideo. Dostępne są między innymi takie filtry, jak: miłość, ciepło, światło księżyca, sepia, szary, rysunek, rozmycie, kontur i mapa krawędzi.

YouTube Video Effects zawiera również tryb nocny, więc możemy oglądać swoje ulubione filmy na YouTube z użyciem ciemnego motywu. Komfortowe użytkowanie zapewnia także funkcja dopasowywania rozmiaru filmu do wielkości okna. Na uwagę zasługuje ponadto opcja usuwania czarnych pasków w materiałach wideo.

Warto zwrócić uwagę, że YouTube Video Effects pozwala także na automatyczną zmianę jakości filmów, więc możemy odtwarzać je nawet w rozdzielczości 8K, QUHD, 4320p, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by sprawdzić, jak dany materiał prezentuje się w jakości 144p.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań75
Data aktualizacji18 sty 2019
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Youtube Video Effects (dla Opery) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)