W najbliższych dniach każdy będzie mógł zagrać w Gwinta na PC. CD Projekt RED będzie testować infrastrukturę do gry online w wiedźmińską karciankę.

bEUENFNN

Gwint to samodzielna gra, która powstała na bazie elementu gry „Wiedźmin”, po części na prośbę graczy, a po części zapewne jako konkurencja dla świetnego Hearthstone'a. W Gwincie gracz będzie miał możliwość wybrania jednej z czterech frakcji: dumnych mieszkańców wysp Skellige, przebiegłych żołnierzy Królestw Północy, prowadzących wojnę podjazdową Scoia'tel (Wiewiórki) albo w przerażające Potwory. Każda frakcja ma oczywiście inne karty i sposób grania. Dzięki systemowi budowania talii i tworzenia kart będzie można opracowywać własne strategie. Jednak mimo bogactwa kart, zasady Gwinta można opanować w kilka minut. Gra będzie niestety zawierała mikropłatności, ale będą one opcjonalne.

350188691060451265

Zamknięta beta gry wystartuje 25 października, a już jutro i we wtorek będzie można pograć w niepełną wersję gry, podczas testów obciążeniowych. Wystarczy zapisać się na odpowiedniej stronie i o umówionej godzinie zalogować się do Gwinta – dzisiaj (w piątek) między 17:00 i 21:00, a we wtorek między 20:00 i północą. Klucze są przyznawane na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”. Hasłem przewodnim testu jest „Serwery muszą zginąć!”

bEUENFNP

Data wydania stabilnego Gwinta nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że zagramy na PC i Xboksie One.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (20)
bEUENFOL