Zangi ikona

Zangi5.4.3

AndroidKomunikacja/społecznośćKomunikatoryZangi
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Zangi to komunikator internetowy na smartfony i tablety z Androidem, który pozwala prowadzić rozmowy wideo w jakości HD i może być alternatywą np. dla Skype'a.

Aby korzystać z aplikacji Zangi, najpierw należy podać swój numer telefonu, a następnie założyć konto, używając do tego celu adresu e-mail. Po wykonaniu tych formalności, możemy rozpocząć korzystanie z Zangi. Aplikacja pozwala nawiązywać połączenia wideo w jakości HD, a także prowadzić rozmowy głosowe także w jakości HD. Producent programu podkreśla, że wysoka jakość połączeń będzie utrzymana nawet wtedy, gdy znajdziemy się w sieci o słabej mocy, np. 2G. Zangi to także czat, w którym możemy rozmawiać ze znajomymi, wysyłać im zdjęcia, dane o naszej lokalizacji lub jedną z wielu opracowanych na potrzeby usługi komiksowych naklejek.

Według twórców Zangi, aplikacja jest tak zoptymalizowana, aby oszczędzać akumulator w smartfonie lub tablecie. Atutem Zangi ma być też wysoki poziom ochrony prywatności prowadzonej komunikacji, a to za sprawą szyfrowania 2048 RSA. Jeśli chcemy zadzwonić w sposób tradycyjny, na numer telefonu użytkownika spoza Zangi, również możemy skorzystać z tej możliwości, płacąc za każdą minutę połączenia. Cennik jest dostępny tutaj.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań152
Data aktualizacji5 maj 2022
System operacyjnyAndroid Android 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Zangi ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)