AndroidKomunikacja/społecznośćKomunikatoryZangi
Zangi ikona

Zangi5.8.9

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Zangi to komunikator internetowy na smartfony i tablety z Androidem, który pozwala prowadzić rozmowy wideo w jakości HD i może być alternatywą np. dla Skype'a.

Aby korzystać z aplikacji Zangi, najpierw należy podać swój numer telefonu, a następnie założyć konto, używając do tego celu adresu e-mail. Po wykonaniu tych formalności, możemy rozpocząć korzystanie z Zangi. Aplikacja pozwala nawiązywać połączenia wideo w jakości HD, a także prowadzić rozmowy głosowe także w jakości HD. Producent programu podkreśla, że wysoka jakość połączeń będzie utrzymana nawet wtedy, gdy znajdziemy się w sieci o słabej mocy, np. 2G. Zangi to także czat, w którym możemy rozmawiać ze znajomymi, wysyłać im zdjęcia, dane o naszej lokalizacji lub jedną z wielu opracowanych na potrzeby usługi komiksowych naklejek.

Według twórców Zangi, aplikacja jest tak zoptymalizowana, aby oszczędzać akumulator w smartfonie lub tablecie. Atutem Zangi ma być też wysoki poziom ochrony prywatności prowadzonej komunikacji, a to za sprawą szyfrowania 2048 RSA. Jeśli chcemy zadzwonić w sposób tradycyjny, na numer telefonu użytkownika spoza Zangi, również możemy skorzystać z tej możliwości, płacąc za każdą minutę połączenia. Cennik jest dostępny tutaj.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań347
Data aktualizacji28 lut 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Zangi ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)