Żappka: jak dodać widżet z kartą Żabki?

Żappka: jak dodać widżet z kartą Żabki?

Żappka: jak dodać widżet z kartą Żabki?
Żappka: jak dodać widżet z kartą Żabki?
Źródło zdjęć: © dobreprogramy | Krzysztof Fiedor
Krzysztof Fiedor
27.09.2022 07:33

Dodanie widżetu z kartą Żabki na ekran smartfona nie powinno sprawić żadnej trudności nawet mniej doświadczonym użytkownikom. W kilku krokach wyjaśniamy jak to zrobić.

Żappka to aplikacja przygotowana na potrzeby obsługi programu lojalnościowego w sieci sklepów Żabka. Dzięki aplikacji dowiemy się o aktualnych promocjach, a po założeniu konta otrzymamy wirtualną kartę lojalnościową, na której będziemy rejestrować zakupy i zbierać punkty.

Nie każdy jednak wie, że kartę, w postaci widżetu możemy przypiąć na ekranie głównym smartfona - przy okazji zakupów nie będzie potrzeby uruchamiania aplikacji. Wystarczy kilka kliknięć i zrobione!

Żappka: jak dodać widżet z kartą Żabki?

Na pulpicie smartfona przytrzymujemy palcem puste miejsce. Pojawi się nowy ekran, na którym klikamy w pozycję Widżety.

Żappka: przytrzymujemy puste miejsce na ekranie i klikamy Widżety
Żappka: lista dostępnych Widżetów

Pojawi się wówczas lista programów zainstalowanych w naszym smartfonie, które udostępniają widżety z możliwością przypięcia ich do ekranu. Na liście odnajdujemy widżet Żappka. Teraz wystarczy kliknąć w niego i chwilę przytrzymać aby widżet pojawił się na ekranie smartfona.

Żappka: na liście Widżetów odnajdujemy Żappka
Żappka: karta została dodana do ekranu smartfona

Od tej chwili widżet z kartą lojalnościową Żabki będzie widoczny na ekranie smartfona, przez co podczas zakupów w sklepach Żabka nie będzie potrzeby uruchamiania aplikacji. Wystarczy zeskanować kod kreskowy z karty, aby nasze zakupy się zarejestrowały, a nam naliczyły się odpowiednie korzyści.

Jeśli jeszcze nie posiadasz aplikacji Żappka i nie masz karty lojalnościowej, warto skorzystać z naszego poradnika, w którym tłumaczymy jak założyć konto w aplikacji Żabki.

Krzysztof Fiedor, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)