Zapraszamy na Test Dive: konferencję dla testerów oprogramowania w Krakowie

Zapraszamy na Test Dive: konferencję dla testerów oprogramowania w Krakowie

Zapraszamy na Test Dive: konferencję dla testerów oprogramowania w Krakowie
24.07.2017 12:32, aktualizacja: 28.08.2017 11:08

Po sukcesach wrocławskiego Code::Dive Nokia organizuje 24 października w Krakowie TestDive – konferencję poświęconą szeroko pojętemu testowaniu oprogramowania. Na scenie wystąpią między innymi Isabel Evans i Rex Black. Warto się wybrać do Krakowa, zwłaszcza że konferencja będzie zupełnie darmowa.

Swoją obecność potwierdziła już Isabel Evans – testerka z ponad 30-letnim doświadczeniem, należąca do British Computer Society, autorka książek i przede wszystkim świetny mówca. Rex Black zaś pracuje w branży od 35 lat, kieruje ISTQB (International Software Testin Qualifications Board), współtworzył liczne syllabusy organizacji, ma też a koncie kilkanaście książek i dziesiątki artykułów. Obecnie Rex Black zajmuje stanowisko szefa RBCS – firmy obsługującej ponad 100 klientów ze wszystkich kontynentów, od startupów po globalne przedsiębiorstwa ze szczyru rankingów Fortune.

Obraz

Agenda wydarzenia nie została jeszcze ułożona – do końca tygodnia trwa call for papers i można zgłosić się, by wystąpić podczas konferencji i podzielić się doświadczeniami. Prelegenci zostaną wybrani do 15 sierpnia.

W planach jednodniowej konferencji jest zaproszenie kilkunastu prelegentów, którzy wystąpią w dwóch wątkach tematycznych, podzielą się Tajemną Wiedzą Testerską i swoimi doświadczeniami. TestDive odbędzie się w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Krupniczej 33. Zapraszamy wszystkich pasjonatów, praktyków i osoby zainteresowane tematyką testowania oprogramowania. Warto zarejestrować się już dziś, by na pewno znaleźć miejsce.

By wziąć udział w TestDive należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie konferencji. Nie trzeba wnosić żadnych opłat.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)