WindowsFirmaProgramy branżoweZbierający zużyty sprzęt

Zbierający zużyty sprzęt2018 9.01.16.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pod tą na pozór dziwną nazwą kryje się bardzo pomocny program dla wszystkich sklepów i firm, które z mocy ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym z 29 lipca 2005 r. i wynikających z niej rozporządzeń, zobowiązane są przy sprzedaży nowego produktu do przyjmowania od klientów zużytego sprzętu elektronicznego (komputery, pralki, lodówki itp.) i przekazanie go następnie do zakładu przetwarzania odpadów.

Program umożliwia prowadzenie różnego rodzaju rejestrów (kontrahentów, definicji zużytego sprzętu, przyjęć sprzętu od osób fizycznych i firm, krt przekazania odpadów, wydań sprzętu do zakładu przetwarzania, dokumentów potwierdzających transport sprzętu), dowolnej liczby magazynów sprzętu, a także tworzenie kwartalnych sprawozdań dla Głównego Inspektora Ochrony Środowiska.

Oprogramowanie przeznaczone jest zarówno dla pojedynczych sklepów i firm jak również sieci sklepów. Umożliwia eksport i import danych dzięki czemu możliwa jest wymiana danych pomiędzy centralą firmy, a jej poszczególnymi placówkami.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.517 ocen
Twoja ocena
Producentdarsoft.pl
Liczba pobrań8 609
Data aktualizacji28 mar 2018
Rozmiar pliku223.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)