Zbliża się premiera kolejnej bety Windows Live Essentials Wave 4

Zbliża się premiera kolejnej bety Windows Live Essentials Wave 4

12.08.2010 12:44

Microsoft najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu wprowadzi drugą betę pakietu Windows Live Essentials Wave 4. Miałaby się ona pojawić już w następny wtorek.

Pierwsza publiczna beta pakietu dostępna była pod koniec lipca. Następna, o czym informuje Neowin, ma zawierać przede wszystkim poprawki błędów wykrytych w poprzednim wydaniu. Ponadto pojawi się najprawdopodobniej aktualizacja ikon, a także kilka mniejszych zmian w wyglądzie pakietu. O tym, co nowego znajdzie się w finalnej odsłonie Wave 4 pisaliśmy już szczegółowo. Warto wymienić funkcje rozpoznawania twarzy i "wymazywania" obiektów na zdjęciach w Photo Gallery, a także możliwość prowadzenia rozmów w kartach w Messengerze. Pojawi się również agregacja kont pocztowych w kliencie Mail, tryb offline i personalizowane widoki wiadomości. Z Windows Live Essentials Wave 4 niestety nie skorzystają użytkownicy Windows XP - system ten nie jest już obsługiwany przez najnowszą wersję pakietu.

Windows Live Essentials to pakiet bezpłatnych aplikacji firmy Microsoft, w skład którego wchodzą komunikator Messenger, klient poczty i grup dyskusyjnych Mail, edytor blogowy Writer, galeria fotografii Photo Gallery, narzędzie kontroli rodzicielskiej Family Safety, pasek przeglądarki Toolbar oraz narzędzie do tworzenia filmów Movie Maker. Ponadto w skład zestawu wchodzi Office Outlook Connector umożliwiający podłączenie do usługi Hotmail z poziomu programu Office Outlook. Pakiet dostarczany jest w formie niewielkiego instalatora, w którym można wybrać poszczególne elementy pakietu do instalacji lub zainstalować od razu wszystkie. Wybrane programy są pobierane z Internetu w trakcie instalacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)