bETRpLRx
Zdjęcia Google ikona

Zdjęcia Google

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Zdjęcia Google to klient usługi służącej do przechowywania zdjęć w chmurze firmy Google. Dzięki niej urządzenie może wykonywać automatyczną kopię zapasową fotografii wykonanych smartfonem i tabletem. Oprócz tego użytkownik może udostępniać obrazy, edytować je i przeglądać w automatycznie tworzonych kolekcjach.

bETRpLRz

Program stanowi wierne odzwierciedlenie wszystkich funkcji jakie oferuje webowa usługa Zdjęcia Google – tyle tylko, że jest przeznaczony dla Androida. Znajdziemy tu więc wyszukiwarkę zdjęć, możliwość przeglądania i tworzenia kolekcji (albumów), a także automatycznego poprawiania fotografii. Usługa producenta rozpoznaje miejsca, czas, a także osoby znajdujące się na zdjęciach i na tej podstawie tworzy albumy zupełnie automatycznie. Dostępny w programie asystent poinformuje nas o tym, stworzy również panoramę z podobnych zdjęć i przygotowany specjalnie dla nas pokaz slajdów złożony z obrazów.

Aplikacja pozwala na edytowanie zdjęć poprzez nakładanie na nie efektów, przycinanie, obracanie, a także regulację niektórych parametrów (np. kontrast). Znajdziemy tu także opcję udostępniania do Facebooka, Twittera, Google+, jak również opcję uzyskiwania linków do pojedynczych zdjęć. Program pozwala ponadto na wykonywanie automatycznej kopii zapasowej – nie musimy się przejmować utratą zdjęć z zagubionego lub skradzionego urządzenia, usługa wykona ich automatyczną kopię i zapisze w chmurze producenta w ramach nieograniczonej przestrzeni. Aplikacja jest udostępniana za darmo.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.57 ocen
Twoja ocena:
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań4 817
Data aktualizacji2 gru 2021
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Zdjęcia Google ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bETRpLRJ
Komentarze (2)
bETRpLSv