iOSEdukacja i naukaProgramy dla uczniówZeccer
Zeccer ikona

Zeccer

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Zeccer to aplikacja, stanowiąca jeden z kluczowych elementów usługi o tej samej nazwie, czyli stworzonego przez firmę z Wrocławia systemu Zeccer.pl. Program przeznaczony jest na iPady oraz iPhone'y.

Zeccer stworzono głównie z myślą o studentach, chcąc ułatwić im drukowanie materiałów na kolokwia, egzaminy lub wykłady. Wszystko odbywa się za darmo i w trzech prostych krokach. Po pierwsze, należy założyć konto na stronie internetowej Zeccer.pl, a do tego celu można użyć konta na Facebooku lub adresu e-mail. Następnie należy zainstalować aplikację mobilną i zalogować się w niej do swojego konta w usłudze. Później można przesyłać pliki do druku, a do wyboru mamy dwie opcje: przez stronę internetową lub przez smartfon. Następnie wystarczy znaleźć jedną z zeccerowych drukarek, podejść do niej i uruchomić drukowanie przesłanych wcześniej w chmurę dokumentów.

Aplikacja mobilna jest pomocna, bo oprócz przesyłania plików możemy też sprawdzić na mapie lokalizację najbliższej drukarki Zeccera (wraz z informacjami, czy do danego punktu druku jest kolejka innych chętnych), sprawdzić nasze zeccerowe konto, a także skorzystać z ofert promocyjnych (np. dołączyć do jednej z sieci komórkowych), aby dostać dodatkowe strony do wydruku za darmo. Program jest prosty i intuicyjny w obsłudze, a opanowanie jego nawigacji zajmuje kilka chwil.

System działa m.in. we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie i Bydgoszczy, a pełną listę miast, w których swoje usługi świadczy Zeccer, znajdziecie na jego stronie internetowej. Drukowanie odbywa się za darmo, ale jest tu pewien haczyk. Na wydrukowanych plikach widoczne są bowiem logotypy reklamodawców firmy. Aby się ich pozbyć, można kupić pakiety Premium, które kosztują od ok. 3,5 zł do blisko 20 zł, a ich cena jest uzależniona od liczby stron i czasu ważności pakietu.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentZeccer
Liczba pobrań436
Data aktualizacji18 sie 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Zeccer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)