Zegar Google jest bezużyteczny. Użytkownicy raportują o problemach

Zegar Google jest bezużyteczny. Użytkownicy raportują o problemach

Zegar Google jest bezużyteczny. Użytkownicy raportują o problemach
Karolina Kowasz
03.09.2021 15:11

Posiadanie aplikacji pozwalającej na ustawienie budzika wydaje się być oczywiste dla każdego użytkownika smartfona. Ważne jednak, by była działająca, czego nie można powiedzieć o programie Zegar autorstwa Google.

W sklepie Google Play można znaleźć dziesiątki recenzji od użytkowników z całego świata, którzy donoszą o problemach związanych z działaniem aplikacji. Także w naszym kraju posiadacze Androida dorzucili swoje trzy grosze w tym temacie.

Niedziałający alarm

Wertując recenzje w Sklepie Play nie sposób nie zauważyć, że we wszystkich nowych wpisach pojawiają się te same argumenty. Użytkownicy zgłaszają, że zaspali do pracy, ponieważ ustawiony w aplikacji budzik nie zadziałał. W niektórych przypadkach za to, pomimo usunięcia programu, smartfon nadal starał się obudzić posiadacza urządzenia.

Recenzje w sklepie Google Play
Recenzje w sklepie Google Play

Na tym jednak nie koniec. Jak donosi 9to5Google, na Reddicie r/GooglePixel pojawił się wątek, w którym niezadowoleni użytkownicy narzekają na Zegar. Zgodnie z ich wpisami, smartfony często pomijają poranne alarmy na popularnych w Stanach Pixelach. Co ciekawe, niektórzy zwrócili uwagę, że może to być związane z trybem nie przeszkadzać ustawionym na urządzeniu. 

Rozwiązanie problemu

Serwis 9to5Google informuje, że Google wie o tym problemie i jego zespół pracuje już nad rozwiązaniem tej kwestii. Aktualizacje Zegara będą dostępne, gdy tylko uda się ustalić więcej szczegółów dotyczących kłopotów związanych z działaniem aplikacji. 

Ponieważ nie wiadomo jednak kiedy konkretnie Google rozprawi się z problematycznym Zegarem, sugerowane jest niekorzystanie z aplikacji. Jeżeli dany użytkownik potrzebuje budzika w swoim telefonie, Google proponuje korzystanie z konkurencyjnych rozwiązań. Z naszej strony możemy polecić aplikację Budzik Puzzle:

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)