WindowsGryPlatformoweZenek Zombie 1.0.1

Zenek Zombie 1.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To platformówka z elementami gry przygodowej oraz RPG. Gracz wciela się w postać tytułowego Zenka poszukującego porwanej żony. Wędrując przez świat pełen grozy, zasadzek i nieprzyjaciół stara się zebrać jak największą ilość diamentów i monet. Posłużą mu one w czasie późniejszym jako środek płatniczy w napotkanych punktach handlowych, a bez dodatkowej regeneracji sił Zenek z pewnością nie będzie w stanie uwolnić swojej ukochanej ;-).

Gra, jak pisze sam autor, obfituje w wiele ukrytych bonusów, dodatków i tajemniczych lokacji. Niektóre z nich dostępne są dopiero po wykonaniu określonej czynności, np. wypełnieniu wszystkich zadań pobocznych. Oprócz tego napotkać można wiele skrytek, gdzie schowane są najczęściej dodatkowe życia czy diamenty. Zenek Zombie może nie powala swoją oprawą audiowizualną, ale trzeba przyznać, że posiada swój specyficzny klimacik. Ponadto, jest to polska produkcja, co w dużym stopniu ułatwia i uprzyjemnia zabawę. Dialogi zastosowane pomiędzy bohaterem, a napotkanymi osobami być może z początku śmieszą, ale po chwili zlewają nam się z ogólnym, sympatycznym klimatem gry dostarczając sporą dawkę dobrej zabawę.

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
4.37 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań20 682
Data aktualizacji8 sie 2013
Rozmiar pliku16.62 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (48)