ZenFocus2.0.0

MacOSAkcesoriaInne akcesoriaZenFocus
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ZenFocus to niewielka aplikacja do odmierzania czasu potrzebnego na wykonanie rozmaitych czynności w codziennej pracy i w domu.

Zajęci obowiązkami niekiedy bardzo rzadko spoglądamy na zegarek, a przecież na każdą godzinę pracy przed monitorem przypada kwadrans przerwy. Chcąc lepiej kontrolować czas spędzony przy biurowym komputerze, warto zrobić użytek z ZenFocus, które pozwoli określić, ile minut powinniśmy wykonywać dane zadanie, a kiedy warto wstać z fotela, by zrobić sobie przerwę na kawę czy też krótki spacer.

ZenFocus nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika, oferując możliwość skorzystania z intuicyjnego kreatora. Dzięki niemu określamy długość poszczególnych faz (praca, krótkie i długie przerwy) i powiadomienia dźwiękowe, a następnie uruchomić tak przygotowany tryb działania.

Aplikacja może działać na dużym ekranie (jeśli np. ma być wyświetlana na jednym monitorze w pokoju, gdzie pracuje kilka osób) lub wyświetlać potrzebne informacje w trybie kompaktowym. ZenFocus można także zminimalizować do paska zadań.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentCheng Ly
Liczba pobrań56
Data aktualizacji28 mar 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)