bDTTBeYB

ZenKEY2.5.3

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

ZenKEY jest niewielkim i bezpłatnym narzędziem, z poziomu którego sterować możemy wieloma zadaniami oraz aplikacjami w systemie Windows. Umożliwia ono sprawne wykonywanie określonych czynności za pośrednictwem zdefiniowanych w opcjach skrótów klawiszowych.

bDTTBeYD

Program jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy podczas codziennej pracy z komputerem wykonują różne zadania z wykorzystaniem wielu aplikacji. Z jego pomocą możemy deklarować skróty klawiszowe, pozwalające niezależnie od aktywnego w danej chwili oprogramowania sterować systemem operacyjnym, a także innymi zainstalowanym na komputerze aplikacjami.

ZenKEY daje m.in. możliwość sprawnego otwarcia często używanych folderów, zasobów Internetu, ulubionych aplikacji itp. Narzędzie pozwala również na minimalizowanie i maksymalizowanie okien, zmianę ich rozmiaru, kontrolowanie odtwarzanych multimediów, a nawet resetowanie i wyłączanie komputera.

Pomimo braku polskiej wersji językowej program wyposażony został w ascetyczny, ale intuicyjny interfejs graficzny, którego obsługa nie powinna nikomu przysporzyć problemów. ZenKEY opcjonalnie uruchamiany może być wraz ze startem systemu, a zarządzanie nim odbywa się z poziomu zasobnika systemowego.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
ZenKEY 2.5.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
ProducentZenCODE
Liczba pobrań660
Data aktualizacji11 maj 2015
Rozmiar pliku2.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTTBeZi
bDTTBeZz