WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychZero Assumption Recovery
Zero Assumption Recovery ikona

Zero Assumption Recovery1641

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Zero Assumption Recovery to bardzo proste w obsłudze narzędzie do odzyskiwania danych, o ile nie zostały one nadpisane na danym nośniku.

Dysponując ważnymi plikami warto pamiętać o regularnym sporządzaniu kopii zapasowej. Jeśli takowej nie posiadamy, a nasze dokumenty przepadły w wyniku błędu, awarii sprzętowej czy też działania wirusa, możemy spróbować je odzyskać za pomocą odpowiedniego programu, takiego jak na przykład Zero Assumption Recovery. Narzędzie wspiera dyski twarde, a także dyski zewnętrzne, pamięci USB i karty pamięci; możliwe jest również odzyskiwanie zdjęć cyfrowych z aparatów (lista obsługiwanych modeli znajduje się na oficjalnej stronie producenta).

Zero Assumption Recovery przywróci nie tylko pliki tekstowe, ale także materiały wideo, zdjęcia, utwory, archiwa ZIP, pliki wykonywalne i wiele, wiele innych. Wśród obsługiwanych systemów plików znajdziemy: FAT, NTFS (Windows), ext 2/3/4 i XFS (Linux). Program radzi sobie także z odzyskiwaniem danych ze sformatowanych dysków i odzyskiwaniem partycji RAW.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań5 573
Data aktualizacji11 lis 2019
Rozmiar pliku4.80 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Zero Assumption Recovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)