Zimowe wyprzedaże ruszyły! Liczne okazje na tanie oprogramowanie

Zimowe wyprzedaże ruszyły! Liczne okazje na tanie oprogramowanie

Zimowe wyprzedaże ruszyły! Liczne okazje na tanie oprogramowanie
22.12.2016 15:58, aktualizacja: 23.12.2016 11:20

Wczoraj rozpoczęła się astronomiczna zima. Dziś mamy już także zimę kalendarzową. Nawet jeśli taki stan rzeczy nie jest odzwierciedlany przez pogodę, to przez promocyjne oferty na oprogramowanie i wyprzedaże już tak. Oto przegląd najciekawszych propozycji zimowych wyprzedaży oprogramowania i gier.

fot. ibtimes.co.uk
fot. ibtimes.co.uk

Steam

Zestawienie zaczynamy od Steama, na którym zimowa wyprzedaż rozpocząć ma się jeszcze dziś, najprawdopodobniej już o godzinie 19:00 czasu środkowoeuropejskiego. Jak dotąd nie opublikowano oczywiście żadnych informacji, jakie zniżki zaoferuje Steam, wszystko stanie się jasne już za za kilka godzin. A biorąc pod uwagę, że w ramach jesiennej wyprzedaży Steam obniżył ceny ponad 13 tys. produkcji, jest na czekać.

Windows Store

Z zimową sprzedażą wystartował już Microsoft i obniżył ceny zarówno programów, jak i dostępnych w Windows Store gier, muzyki czy filmów. Zacznijmy jednak od softu: o połowę został przeceniony WolframAlpha, który do 27 grudnia kosztował będzie 6,50 zł. O 130 złotych obcięto cenę Adobe Photoshop Elements 15, które za 304,50 zł będzie można kupić jeszcze przez 19 dni. Za 26 zł można kupić teraz Photo Editor Pro.

Obniżki ceny w przypadku gier w Windows Store sięgnęły nawet 60%. Jeszcze przez tydzień będzie można kupić za 287,99 zł Forza Horizon 3 Ultimate Edition, zaś aż o połowę taniej dostępny jest Gears Of War: Ultimate Edition, którego cena wynosić będzie przez najbliższe 7 dni tylko 65 zł. Przypominamy że to wydanie umożliwia grę nie tylko na Xboksie, ale także na pecetach z Windowsem 10.

350192598876907457

Lista przecenionych aplikacji, gier, filmów i muzyki jest dostępna jako kolekcja w Windows Store, jednak przygotowano ją tylko w wersji anglojęzycznej. Wystarczy jednak po przejściu na stronę konkretnego produktu zmodyfikować adres, wpisując pl-pl zamiast en-us, by zobaczyć ceny i zniżki przeliczone na złotówki.

Google

Trudno dziś wyobrazić sobie pracę bez używania cyberschowków, a ze względu na pozycję Google i stosunkowo atrakcyjne warunki, częstym wyborem jest Dysk Google. Oferuje on 15 GB miejsca w chmurze bezpłatnie, co jednak często nie jest ilością wystarczającą. Za dodatkowego gigabajty trzeba płacić: 8,99 zł za 100 GB lub 46,99 zł za 1 TB co miesiąc. Google uruchomiło już jednak pewną nowość.

350192598877104065

A w zasadzie dodało dodatkowe możliwości do dotychczasowej oferty. Zarówno w przypadku 100 GB, jak i 1 TB pojawiła się bowiem nowa możliwość: kupno całorocznego abonamentu o 17% taniej niż w przypadku opłacania usługi co miesiąc. Dla paczki 100 GB cena wynosi zatem 89,99 zł, dla terabajta 469,99 zł. Skorzystać z propozycji można na stronach Google.

Bonus

W ostatnim czasie pisaliśmy o premierze Nova Launcher 5.0, która wypadała w piąte urodziny programu. Ciekawych nowości jest sporo i nie ma większych wątpliwości, że Nova to jeden z najlepszych launcherów dla Androida.

Program jest oczywiście dostępny za darmo, ale ma także wersję płatną z funkcjami, które rzeczywiście mogą być warte zapłaty. A jej wysokość może być teraz niższa: płatna wersja Nova Launcher Prime jest dostępna w Google Play za zaledwie 1,79 zł. W tej cenie otrzymujemy obsługę gestów, liczniki nieodczytanych powiadomień na ikonach czy dodatkowe efekty wizualne.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)