Zimowe wyprzedaże ruszyły! Liczne okazje na tanie oprogramowanie

Zimowe wyprzedaże ruszyły! Liczne okazje na tanie oprogramowanie22.12.2016 15:58
Zimowe wyprzedaże ruszyły! Liczne okazje na tanie oprogramowanie

Wczoraj rozpoczęła się astronomiczna zima. Dziś mamy już także zimę kalendarzową. Nawet jeśli taki stan rzeczy nie jest odzwierciedlany przez pogodę, to przez promocyjne oferty na oprogramowanie i wyprzedaże już tak. Oto przegląd najciekawszych propozycji zimowych wyprzedaży oprogramowania i gier.

fot. ibtimes.co.uk
fot. ibtimes.co.uk

Steam

Zestawienie zaczynamy od Steama, na którym zimowa wyprzedaż rozpocząć ma się jeszcze dziś, najprawdopodobniej już o godzinie 19:00 czasu środkowoeuropejskiego. Jak dotąd nie opublikowano oczywiście żadnych informacji, jakie zniżki zaoferuje Steam, wszystko stanie się jasne już za za kilka godzin. A biorąc pod uwagę, że w ramach jesiennej wyprzedaży Steam obniżył ceny ponad 13 tys. produkcji, jest na czekać.

Windows Store

Z zimową sprzedażą wystartował już Microsoft i obniżył ceny zarówno programów, jak i dostępnych w Windows Store gier, muzyki czy filmów. Zacznijmy jednak od softu: o połowę został przeceniony WolframAlpha, który do 27 grudnia kosztował będzie 6,50 zł. O 130 złotych obcięto cenę Adobe Photoshop Elements 15, które za 304,50 zł będzie można kupić jeszcze przez 19 dni. Za 26 zł można kupić teraz Photo Editor Pro.

Obniżki ceny w przypadku gier w Windows Store sięgnęły nawet 60%. Jeszcze przez tydzień będzie można kupić za 287,99 zł Forza Horizon 3 Ultimate Edition, zaś aż o połowę taniej dostępny jest Gears Of War: Ultimate Edition, którego cena wynosić będzie przez najbliższe 7 dni tylko 65 zł. Przypominamy że to wydanie umożliwia grę nie tylko na Xboksie, ale także na pecetach z Windowsem 10.

350192598876907457

Lista przecenionych aplikacji, gier, filmów i muzyki jest dostępna jako kolekcja w Windows Store, jednak przygotowano ją tylko w wersji anglojęzycznej. Wystarczy jednak po przejściu na stronę konkretnego produktu zmodyfikować adres, wpisując pl-pl zamiast en-us, by zobaczyć ceny i zniżki przeliczone na złotówki.

Google

Trudno dziś wyobrazić sobie pracę bez używania cyberschowków, a ze względu na pozycję Google i stosunkowo atrakcyjne warunki, częstym wyborem jest Dysk Google. Oferuje on 15 GB miejsca w chmurze bezpłatnie, co jednak często nie jest ilością wystarczającą. Za dodatkowego gigabajty trzeba płacić: 8,99 zł za 100 GB lub 46,99 zł za 1 TB co miesiąc. Google uruchomiło już jednak pewną nowość.

350192598877104065

A w zasadzie dodało dodatkowe możliwości do dotychczasowej oferty. Zarówno w przypadku 100 GB, jak i 1 TB pojawiła się bowiem nowa możliwość: kupno całorocznego abonamentu o 17% taniej niż w przypadku opłacania usługi co miesiąc. Dla paczki 100 GB cena wynosi zatem 89,99 zł, dla terabajta 469,99 zł. Skorzystać z propozycji można na stronach Google.

Bonus

W ostatnim czasie pisaliśmy o premierze Nova Launcher 5.0, która wypadała w piąte urodziny programu. Ciekawych nowości jest sporo i nie ma większych wątpliwości, że Nova to jeden z najlepszych launcherów dla Androida.

Program jest oczywiście dostępny za darmo, ale ma także wersję płatną z funkcjami, które rzeczywiście mogą być warte zapłaty. A jej wysokość może być teraz niższa: płatna wersja Nova Launcher Prime jest dostępna w Google Play za zaledwie 1,79 zł. W tej cenie otrzymujemy obsługę gestów, liczniki nieodczytanych powiadomień na ikonach czy dodatkowe efekty wizualne.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (36)