WindowsGryPlatformoweZineth 3.5.0.43509

Zineth 3.5.0.43509

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zineth to kolorowa platformówka stworzona przez zespół studentów z Rensselaer Polytechnic Institute, których głównym celem w trakcie tworzenia projektu było przekazanie graczowi uczucie radości i przyjemności wynikającej z pędu oraz szybkości, której może zaznać w trakcie gry.

W celu jak najlepszego oddania swoich zamierzeń powstała niezwykła, szalona i wręcz psychodeliczna gra akcji, w której wcielamy się w futurystyczną postać poruszającą się na rolkach w kolorowym, rozległym i rozbudowanym środowisku.

Kluczem do gry jest prędkość i umiejętność dopasowywania jej do aktualnych zadań i panujących warunków na planszy. Na początku rozgrywki trudno nam będzie wyczuć odległości, odstępy, wysokości oraz dystanse w otaczającym nas rozległym pejzażu. Z tego powodu autorzy przygotowali specjalny samouczek, który pomoże zrozumieć istotę rozgrywki. Naszego bohatera wyposażono dodatkowo w podręczny telefon, dzięki któremu swobodnie komunikuje się on z innymi graczami napotkanymi na danej mapie, otrzymuje opis misji i listy zadań do wykonania, a także rywalizuje z innymi osobami grając w specjalne minigry.

Całej rozgrywce towarzyszy efektowna, szybka elektroniczna muzyka, która nadając ostre tempo pomaga jednocześnie utrzymać rytm i uzyskiwać coraz to wyższe prędkości pozwalające na podróże w coraz bardziej odległe zakamarki otaczającego nas świata.

Zineth to bardzo przyjemna, ale dość trudna gra, która będzie wymagała od gracza sporej sprawności oraz zręczności. Jest to bez wątpienia nieprzeciętna i wciągająca produkcja, która powinna przypaść do gustu szerokiej rzeszy graczy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentArkane Kids
Liczba pobrań1 342
Data aktualizacji22 lut 2013
Rozmiar pliku50.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)