bDYjVQcB
Zombie Derby ikona

Zombie Derbyversion 1.13

Strona głównaiOSGryZręcznościoweZombie Derby
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Zombie Derby to zgrabne połączenie gry zręcznościowej z symulatorem pojazdów. Tak naprawdę tytułowe Zombie są tutaj tylko drobnym dodatkiem. O wiele większym zagrożeniem dla naszego pojazdu jest otoczenie i sama konstrukcja plansz.

bDYjVQcD

Gra oferuje kilka modeli pojazdów. Każdy, poza pierwszym wymaga odblokowania za zdobyte w grze środki. Plansze są skonstruowane w taki sposób, aby z każdą nową wymóc na nas zakup kolejnego z nich. Korzystając ze starego auta, w pewnym momencie odbijemy się od którejś z przeszkód. Celem gry jest dojechanie do końca poziomu. Co nam w tym przeszkadza? Możliwości pojazdu oraz sam teren.

Samochód może zabrać ze sobą określoną ilość benzyny, do tego aby pokonać bardziej wyrafinowane przeszkody, potrzebujemy ulepszeń, takich jak chociażby lepsze koła czy też nitro. Każda przeszkoda z którą mamy styczność, w tym Zombie zwalniają nas, przez co marnujemy więcej paliwa. Powtórne powtarzanie poziomu jest wpisane w rozgrywkę. Nie ma możliwości by nowym pojazdem pokonać cały poziom

Gra posiada rozbudowane mikropłatności. O ile nie są one niezbędne do ukończenia gry, o tyle irytuje limit paliwa jaki dostajemy na grę. Po jego wykorzystaniu albo płacimy, albo czekamy sporo czasu na jego regenerację. To najbardziej uciążliwy element gry. Grafika choć prosta jest bardzo przyjemna dla oka. Na uznanie zasługuje warstwa muzyczna. Zombie Derby dostępna jest za darmo.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentHeroCraft Ltd
Liczba pobrań52
Data aktualizacji4 cze 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Zombie Derby ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYjVQdi
bDYjVQdz