AndroidArchiwumProgramy archiwalneZoner Photo Studio - Edit & Go
Zoner Photo Studio - Edit & Go ikona

Zoner Photo Studio - Edit & Go3.9.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Zoner Photo Studio - Edit & Go to mobilne wydanie popularnego programu do edycji zdjęć i grafik. Choć nie wyróżnia się zbytnio na tle konkurencji to integracja z kontem Zoner oraz dobre wykonanie sprawiają, że warto się mu przyjrzeć.

Program zaraz po starcie przedstawi nam grafiki zgromadzone na urządzeniu. Nie ma tu zbędnych okien powitalnych, opcji społecznościowych itp. Po wybraniu zdjęcia przechodzimy do ciekawie zaprojektowanego okna edycji z możliwością sprawdzenia informacji o grafice.

Wśród dostępnych opcji znajdziemy obszerny zestaw narzędzi. Szybkie poprawianie zdjęcia, filtry, przycinanie, zabawa saturacją itp. Pokaźny, a do tego dobrze przygotowany i przyjemny w obsłudze zbiór. Efekt naszej pracy możemy w prosty sposób zapisać i udostępnić innym, bądź też przygotować na jego podstawie pocztówkę. Z aplikacją zintegrujemy nie tylko konto Zoner ale także Facebook.

Choć posiadanie konta nie jest niezbędne do korzystania z programu, pozwala na synchronizację naszej pracy pomiędzy różnymi aplikacji tej marki. Program w podstawowej wersji jest dostępny za darmo, za część opcji musimy dodatkowo zapłacić.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentZONER, Inc.
Liczba pobrań97
Data aktualizacji10 wrz 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Zoner Photo Studio - Edit & Go ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)