WindowsArchiwumProgramy archiwalneZoom Player

Zoom Player2.90

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ostatnia, bezpłatna wersja rozbudowanego odtwarzacza plików audio i video oraz płyt DVD. Program pracuje w dwóch trybach. W pierwszym (Media Mode) pozwala na odtwarzanie plików audio i video a w drugim (DVD Mode) umożliwia odtwarzanie płyt DVD. Posiada wszystkie istotne funkcje takie jak: odtwarzanie w oknie i trybie pełnoekranowym, wsparcie do odtwarzania na TV, obsługę różnych trybów dekodowania dźwięku, automatyczne rozpoznawanie formatów obrazu 4:3/16:9, wybór domyślnego języka, skór, wyświetlanie OSD i inne. Program obecnie jest kontyuowany w dwóch odmianach: płatnej Professional - umożliwiającej odtwarzanie płyt DVD oraz bezpłatnej Standard - bez odtwarzania DVD.

Uwaga! 1. Program domyślnie uruchamia się w trybie Media Mode. Aby uruchamiał się domyślnie w trybie DVD Mode należy przy instalacji zaznaczyć opcję "Start in DVD Mode by Default". 2. Do prawidłowej pracy zalecane jest zainstalowanie najnowszej wersji bibliotek DirectX. Można je pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Rozszerzenia multimedialne. 3. Program nie zawiera kodeków video MPEG-2 i audio AC3 niezbędnych do odtwarzania filmów DVD. Bezpłatne kodeki znajdują się w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Rozszerzenia multimedialne. Można także wykorzystać kodeki MPEG-2 i AC3 zawarte w innych programach do odtwarzania DVD. Uwaga: wykorzystanie kodeków z wersji testowych innych programów do odtwarzania DVD (np. PowerDVD czy WinDVD) może być niezgodne z warunkami licencji tych programów.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentVirtuaMedia
Liczba pobrań204 391
Data aktualizacji24 sty 2003
Rozmiar pliku0.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)