Zoom znosi limity na święta. Darmowe rozmowy nie będą ograniczane

Zoom znosi limity na święta. Darmowe rozmowy nie będą ograniczane

fot. Pexels
fot. Pexels
17.12.2020 14:05

Przez najbliższe dni będzie można rozmawiać, korzystając z aplikacji Zoom bez limitów. Zniesione zostaną ograniczenia dla osób korzystających z bezpłatnej wersji usługi, co oznacza, że w święta możemy połączyć się z bliskimi za darmo bez limitów czasowych.

Zoom zyskał na popularności w czasie pandemii, walcząc o podium z takimi usługami, jak Skype czy Microsoft Teams. Wiele osób wybiera Zooma ze względu na prosty interfejs oraz duże możliwości nawet w bezpłatnej wersji programu. A te ostatnie zostaną teraz dodatkowo rozszerzone w okresie świątecznym. Firma ogłosiła, że znosi 40-minutowy limit dla darmowych połączeń.

Zoom tłumaczy swoją decyzję, chęcią ułatwienia wirtualnego spotkania z bliskimi w czasie świąt, do czego wiele osób będzie zmuszonych ze względu na pandemię koronawirusa. Pierwszy raz Zoom zniósł limity na darmowe połączenia na czas Święta Dziękczynienia, a teraz możliwe będą nielimitowane rozmowy w czasie Chanuki, Bożego Narodzenia, Kwanza i Nowego Roku.

Darmowe połączenia bez limitu czasowego będą dostępne w kilku przedziałach czasowych: od 17 grudnia do 19 grudniaod 23 grudnia do 26 grudniaod 30 grudnia do 2 stycznia[facebook=https://www.facebook.com/dobreprogramy/posts/10157975343105686][frame]Aplikację Zoom na systemy Android, iOS oraz Windows pobierzecie z naszego katalogu oprogramowania .[/frame]

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)