WindowsAkcesoriaInne akcesoriaZoomIt
ZoomIt ikona

ZoomIt6.11

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

ZoomIt to niewielkie narzędzie, które docenią osoby prowadzące prezentacje lub szkolenia z użyciem komputera. Dzięki niemu możliwe jest bardzo proste powiększanie wybranego obszaru ekranu lub rysowanie po nim w czasie rzeczywistym.

Program po uruchomieniu dostępny jest w formie niewielkiej ikonki w zasobniku systemowym, której kliknięcie powoduje wywołanie okienka z konfiguracją poszczególnych funkcji. Liczba oferowanych opcji jest raczej symboliczna i umożliwia definiowanie poziomu powiększenia czy też skrótów klawiszowych odpowiedzialnych za uruchomienie poszczególnych narzędzi w trakcie prezentacji.

Aplikacja ZoomIt udostępniona została w formie przenośnej (tzw. portable), która nie wymaga instalacji i gotowa jest do działania tuż po pobraniu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 205
Data aktualizacji14 paź 2022
Rozmiar pliku1.09 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
ZoomIt ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)