WindowsFirmaPakiety do prowadzenia firmyZPunkt2
ZPunkt2 ikona

ZPunkt22.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ZPunkt2 to pakiet do prowadzenia firmy, stworzony do obsługi punktów oraz sieci skupów złomu i surowców wtórnych. Pozwala generować wszystkie niezbędne dokumenty związane z tą dziedziną, w tym deklaracje PCC-3 oraz VAT-27.

Aplikacja jest prosta w obsłudze dzięki czytelnemu interfejsowi. Wiele z jego opcji zostało ujętych na pasku w górnej części w formie wstążki, choć w praktyce są to jedynie duże skróty do najbardziej przydatnych w danej kategorii narzędzi.

Wszystkie aspekty prowadzenia działalności związanej ze skupem surowców podzielono tu na kilka działów, by łatwiej poruszać się po wszystkich funkcjach. Są to: zarządzanie całym systemem, zakupami, sprzedażą, magazynem, kasą, tworzenie raportów i deklaracji, obsługa słowników i konfiguracja.

Warto dodać iż w przypadku pełnych, płatnych licencji, program występuje w dwóch wersjach. Pakiet START jest niemal połowę tańszy od wersji BIZNES, a jego jedynymi ograniczeniami jest obsługa maksymalnie 200 dokumentów w miesiącu i brak opcji pracy w sieci lokalnej.

Uwaga!

  • Demonstracyjna wersja testowa funkcjonuje do czasu wystawienia łącznie 30 dokumentów.
  • Domyślnym loginem i hasłem w programie jest słowo „szef”.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.45 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań163
Data aktualizacji24 kwi 2018
Rozmiar pliku24.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
ZPunkt2 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)