WindowsNarzędziaOdinstalowywanie programówZSoft Uninstaller
ZSoft Uninstaller ikona

ZSoft Uninstaller2.5

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ZSoft Uninstaller to darmowy program do odinstalowywania różnych aplikacji z systemu Windows.

W porównaniu do innych programów tego samego typu, nie tylko usuwa pliki i katalogi powiązane z aplikacją, ale również dokładnie wyszukuje wszelkie pozostałości na dysku twardym i poszczególne wpisy w rejestrze systemowym. ZSoft Uninstaller to idealne rozwiązanie dla osób, którzy dbają o porządek w systemie operacyjnym.

Program wyświetla listę ze wszystkimi zainstalowanymi aplikacjami, z której możemy odczytać najważniejsze informacje o każdym oprogramowaniu (wliczając włącznie zainstalowane biblioteki). Użytkownicy mogą odczytać dokładną nazwę programu, producenta, jego rozmiar na dysku, datę ostatniej modyfikacji oraz pełną ścieżkę dostępu.

ZSoft Uninstaller został również wyposażony w specjalne moduły do wyszukiwania pustych folderów i przeprowadzania analizy zainstalowanych programów w systemie operacyjnym. Oprócz tego znajdziemy w nim menedżera autostartu do zarządzania wszystkimi aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem operacyjnym, a także przydatne narzędzie do wyszukiwania i usuwania zbędnych plików tymczasowych.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.29 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań4 476
Data aktualizacji9 sie 2012
Rozmiar pliku1.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
ZSoft Uninstaller ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)