Zwiedzamy Strefę Niezależnych Twórców Gier, zapraszamy do konkursu #PGA

Zwiedzamy Strefę Niezależnych Twórców Gier, zapraszamy do konkursu #PGA

Zwiedzamy Strefę Niezależnych Twórców Gier, zapraszamy do konkursu #PGA
Krzysztof Fiedor
23.10.2016 10:32, aktualizacja: 23.10.2016 10:50

Poznań Game Arena to nie tylko wielcy producenci sprzętu i gier z czołówki rankingów. W jednej z hal znajdziecie kilkudziesięciu małych deweloperów, którzy pod wspólnym szyldem promują swoje małe, piękne dzieła. Zapraszamy do zwiedzenia Strefy Niezależnych Twórców Gier. To prawdziwa kopalnia interesujących tytułów, gdzie na pierwszy plan wychodzi pomysł, rozgrywka, a nie wyjątkowej jakości grafika. Zapraszamy!

Kilkudziesięciu małych deweloperów na Poznań Game Arena promuje swoje produkcje. Między innymi są takie hity jak Layers of Fear, które podbiły serca graczy nie tylko w naszym kraju. Są oczywiście też mniejsze produkcje, które nie zyskały takiego rozgłosu, choć są niemniej atrakcyjne. Koniecznie odwiedźcie Strefę Niezależnych Twórców Gier. Na stoiskach sprawdzicie w działaniu ich autorskie produkcje.

Konkurs!

Oczywiście mamy też konkurs związany ze Strefą Niezależnych Twórców Gier. Jeden z wystawców ofiarował kod na swoją produkcję, Selma and The Wisp. Gra to kwintesencja produkcji indie. Studio, to zaledwie cztery osoby a ich tytuł już świętuje sukcesy na platformie steam. Wasze zadanie związane z konkursem jest następujące. W kilku zdaniach opiszcie przygody Selmy, które chcielibyście zobaczyć w kolejnej części gry. Najciekawszy pomysł zostanie nagrodzony kodem na grę Selma and the Wisp.

Obraz

Na odpowiedzi czekamy do wtorku (25.10.2016) do 24.00. Zwycięzcę poznacie w najbliższy czwartek (27.10.2016). Udział w zabawie mogą wziąć tylko zarejestrowani czytelnicy dobrychrogramów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)