Zwracajcie cyfrowe kopie Batman: Arkham Knight PC, dla gry nie ma już nadziei

Zwracajcie cyfrowe kopie Batman: Arkham Knight PC, dla gry nie ma już nadziei

Zwracajcie cyfrowe kopie Batman: Arkham Knight PC, dla gry nie ma już nadziei
02.11.2015 10:07, aktualizacja: 02.11.2015 12:13

Idzie zima, bo nietoperze nisko latają. Warner Bros. w zeszłym tygodniu przywróciło do sprzedaży na Steam niby poprawioną komputerową wersję gry Batman: Arkham Knight, którą zmuszone było wycofać z uwagi na jej niedorobienie i znowu dostało po uszach. Okazało się bowiem, że zadbano w sumie wyłącznie o sprawne działanie pakietów DLC, nie zaś gry jako takiej. Ważnych poprawek nie ma i nie ma się co nastawiać, że będą.

350154183632185281

Wygląda na to, iż jeżeli o wsparcie produktu po premierze chodzi to mamy powtórkę z Batman: Arkham Origins. Prolog do całej serii również szybciutko porzucono, zamiast na błędach, uniemożliwiających w wielu przypadkach ukończenie przygody, skupiając się na paczkach płatnych dodatków. Najnowsze ogłoszenie w związku z wrzawą wokół Rycerza z Arkham także nie pozostawia raczej złudzeń. Czytamy tutaj: Tym, którzy zdecydują się zachować grę, będziemy dalej starali się naprawić błędy, które jesteśmy w stanie oraz będziemy rozmawiać o problemach, których poprawić nie możemy.

Jeżeli przez cztery miesiące od debiutu na rynku nie udało się w sumie zrobić nic w kierunku doprowadzenia tytułu na PC do stanu używalności, pierwszą część tego zapewnienia można z góry między bajki włożyć. Dalszy przekaz zaś jest dosyć jasny. Warner Bros. ma lepsze rzeczy do roboty niż tracić czas i pieniądze na projekt, którego od początku nie doglądało. Widać w miarę sprawnie działające edycje konsolowe sprzedały się na tyle dobrze, że nie ma się co rozdrabniać oraz łatać bubla. Komu nie pasuje nich grę oddaje, gdyż wersję Steam do końca roku można od teraz zwracać.

W porozumieniu z Valve przymknięto oko na ograniczenie systemu refundacji. Jeśli ktoś Batman: Arkham Knight posiada i jest niezadowolony, nie ma limitu dwóch godzin gry czy potrzeby zgłoszenia wniosku o zwrot pieniędzy w terminie do 14 dni od zakupu. Trzeba się tylko zmieścić z roszczeniem do sylwestra. Akcja tyczy się też przepustki sezonowej, przy czym oddać ją można wyłącznie w pakiecie z samą grą, nie osobno. Na lodzie zostają niestety posiadacze wersji pudełkowej, która oficjalnie nie jest dostępna.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (41)