100 legendarnych gier z Atari 2600 wylądowało na Steamie

100 legendarnych gier z Atari 2600 wylądowało na Steamie

25.03.2016 13:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uwielbiasz klasyczne gry lub chciałbyś zobaczyć jak wyglądało granie ponad 30 lat temu? Teraz jest ku temu świetna okazja – na platformie Steam wylądowała paczka 100 gier z Atari 2600. Nie zabrakło prawdziwych legend.

Atari Vault to paczka 100 legendarnych produkcji, które zostały wydane na Atari 2600. Znajdziemy w niej tytuły, które znacząco wpłynęły na branżę gier – Asteroids, Centipede, Missile Command, Tempest, Warlords i wiele więcej. Starsi gracze powinni kojarzyć wymienione tytuły, natomiast młodsi mogą teraz zobaczyć jak wyglądały gry w czasach, w których stawiano przede wszystkim na grywalność.

Obraz

Kolekcja 100 gier to także garść nowości od jej twórców. Zaktualizowano UI, wprowadzono wsparcie dla kontrolerów, a także pojawił się tryb multiplayer. Dostępna jest także galeria ze zdjęciami starych maszyn do gier. Pełną listę dostępnych tytułów znajdziecie tutaj.

Atari Vault dostępny jest na platformie Steam w cenie 16,99 euro. Promocja trwa tylko do 31 marca, potem będziemy musieli zapłacić 19,99 euro.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)