r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

100 mln użytkowników Opery Mini miesięcznie

Strona główna Aktualności

Zespół Opera Software chwali się, że z mobilnych wersji przeglądarki internetowej Opera korzysta już ponad 105 mln osób miesięcznie.

Największym powodzeniem cieszy się Opera Mini, która w ciągu miesiąca używana jest przez 90,4 mln internautów na całym świecie. Opera Mobile jest natomiast używana przez 15 mln osób. Według Opery Software w tym miesiącu Polska poprawiła swoją pozycję wśród krajów, w których najczęściej korzysta się z przeglądarek w telefonach komórkowych. Powodem tego był jednak nie tyle wzrost liczby użytkowników, co problemy w Egipcie. Tamtejsze władze w związku z protestami czasowo odłączyły obywatelom dostęp do Sieci. Spadła też liczba odwiedzin serwisu Onet, natomiast swoją pozycję na liście najczęściej odwiedzanych stron poprawił YouTube.

Na ten miesiąc Opera przygotowuje nowości. Podczas targów Mobile World Congress 2011 w Barcelonie (14-17 lutego), zaprezentowana zostanie kolejna wersja Opery Mini. Przeznaczona będzie ona na takie platformy jak Android, iOS (iPhone i iPad), Java 2 Platform Micro Edition (J2ME), BlackBerry czy Symbian. Szczegółów na temat nowych funkcji, które pojawią się w przeglądarce, jak dotąd nie zdradzono.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.