123D Catch ikona

123D Catch2.1.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

123D Catch to program, za pomocą którego smartfon zmieni się w skaner 3D. Aplikacja pozwala przetworzyć zdjęcia zarówno przedmiotów, jak też budynków w trójwymiarowe modele.

Aplikacja jest przyjazna w obsłudze i zasady jej działania można łatwo opanować. W trakcie fotografowania obiektu, którego model chcemy stworzyć, na ekranie programu przez cały czas wyświetlają się ikony, które wskazują, ile jeszcze zdjęć musimy zrobić, aby projekt modelu był gotowy. Ponadto, wszystkie wykonane zdjęcia można przejrzeć i zdecydować, czy niektóre ujęcia zostaną usunięte. Ważne jest, aby przed przystąpieniem do fotografowania ustawić modelowany obiekt w takim miejscu, by można było zrobić zdjęcia z każdej strony.

Po zakończeniu części fotograficznej, należy zalogować się do konta w usłudze Autodesk. Modele powstają bowiem przy użyciu algorytmów Autodesk, dlatego trzeba je przesłać do chmury firmy. Gdy oprogramowanie zakończy pracę, nasz model możemy zapisać lub usunąć go, a także nanieść poprawki. Ponadto, w trakcie przetwarzania fotografii możliwe jest tworzenie kolejnej serii zdjęć służących do przygotowania innego modelu 3D.

W trakcie przetwarzania zdjęć, możemy skorzystać z kolejnej możliwości oferowanej przez aplikację 123D Catch, czyli przeglądania prac innych użytkowników. Zdjęciami projektów możemy się dzielić np. w mediach społecznościowych, oznaczać jako ulubione lub komentować je.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań303
Data aktualizacji20 kwi 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
123D Catch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)