123D Catch ikona

123D Catch1.0.688

WindowsGrafikaModelowanie 3D123D Catch
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

123D Catch to program, który pozwala z serii zdjęć przedmiotu wygenerować jego model 3D. Do tego potrzeba 20-40 zdjęć równo oświetlonego przedmiotu, budynku lub osoby z różnych stron.

Program jest bardzo prosty. Po zalogowaniu na konto Autodesk można otworzyć serię zdjęć lub kontynuować pracę nad wcześniejszym projektem. Zdjęcia są wysyłane do chmury Autodesk i tam analizowane pod kątem charakterystycznych punktów. Po przetworzeniu w programie można zobaczyć model i zdecydować, czy zostanie zachowany i opublikowany, czy usunięty.

W programie można też przeglądać prace innych użytkowników. Wraz z modelem pobrane zostaną wszystkie zdjęcia, na podstawie których został wykonany. Można też przygotować ścieżkę, po której przemieści się kamera, i wygenerować animację.

Udostępnij
123D Catch 1.0.688wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań6 316
Data aktualizacji17 cze 2016
Rozmiar pliku90.88 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
123D Catch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)