Aftershokz OpenMove, wibrujące bezprzewodowe słuchawki

Wiele gadżetów przewinęło się w ostatnich latach przez moje ręce. O jednych wolałbym zapomnieć, z innymi wdałem się tylko w przelotne romanse, ale są też i takie, dla których totalnie straciłem głowę. Do tego grona należy m.in. E-Reader PocektBook, Nitedo Switch czy słuchawki Aftershokz Trekz Titanium, które od sześciu lat towarzyszyły mi codziennie w drodze do pracy. Jednak pewnego dnia zdarzył się niefortunny wypadek i tak dokonały swojego żywota. Żałoba trwała kilka tygodni, zanim pogodziłem się z ich utratą. Niby nic się nie stało, niby to tylko słuchawki.

EarFun Air Pro — słuchawki dokanałowe o nietypowym wyglądzie

EarFun może nie jest hiper-znaną marką, ale jak sama nazwa sugeruje, jej produkty mają sprawiać frajdę naszym uszom. W przeszłości już sprawdzałem, co potrafią ich produkty. Jak na moje ucho sprawdzały się całkiem zacnie. Dzisiaj bohaterem mojego tekstu będą słuchawki dokanałowe EarFun Air Pro, które wyglądają kozacko i posiadają ANC!

Producent w zestawie oferuje standardowe akcesoria jak dla tego typu gadżetu.

Novostella — Good Night Light

Nie wiem jak wasze pociechy, ale moja córka czuje się lepiej, kiedy jej pokój nie jest spowity mrokiem. Według niej to właśnie wtedy wychodzą straszydła za szafy i chowają się pod łóżkiem — zwane Nocnymi Małpami. Podobno są małe, czarne, kudłate i mają wielkie czerwone oczy. Ja ich nie widziałem, ale już niejednokrotnie przepędzałem je z pokoju mojej pociechy. Lekiem na walkę z naczelnymi ciemności okazała się mała lampka wczepiana do kontaktu. Teraz dziecko czuje się bezpieczniej, a my rodzice mamy wieczór, aby oglądnąć po raz n-ty odcinek Przyjaciół ;)