Reolink kamery bezpieczeństwa dla domu — test

W domu chcemy czuć się bezpiecznie, w końcu żyjemy w czasach, gdzie wszyscy nas straszą „Wilkami, wojnami, kryzysami, Kredytami, szaleńcami za sterami...". Dlatego też chcemy mieć oko, na to, co się dzieje w domu i poza nim, nawet gdy sami jesteśmy hen daleko.

Na rynku znajduje się wiele kamer bezpieczeństw. Dlatego wybór ich może być utrudniony. Sam w domu korzystam z kamerki Xiaomi. Jednak jestem otwarty na eksperymenty. Z tego powodu zgodziłem się przetestować rozwiązania firmy Reolink

Łowca Okazji: Gearbest ruszył z realizacją zamówień!

Początek roku nie był łatwy dla naszych majfrendów za Wielkiego Muru. Wirus COVID-19 zbierał żniwo. Aby uniknąć większego rozprzestrzeniania się koronowirusa, podjęto decyzję o wydłużeniu Świętem Wiosny (Chińskiego Nowego Roku) o dodatkowe dni. Od zeszłego tygodnia powoli Chińczycy wracają do pracy. Przymusowa przerwa także objęła pracowników sklepu Gearebest. W zeszłym tygodniu dostałem informacje, że wysyłka zamówień znów ruszyła pełną parą.

LOGITECH G — recenzja klawiatury TKL serii PRO (GX BLUE)

Nie od dziś jestem wielkim fanem klawiatur TKL (tenkeyless). Pozbawione bloku numerycznego, nie zabierają miejsca na biurku, którego zawsze brakuje. Kompaktowość to jedna z najważniejszych ich cech. Dla niektórych brak num-pada może być wielkim szokiem, ale nie oszukujmy się. Ile razy w miesiącu z niego korzystamy? Fakt, jeśli pracujemy jako sprzedawca lub księgowy, to się może przydać, ale czy dla gracza jest aż tak niezbędny?

Kto kupował broń w CS za pomocą NumPada, niech pierwszy wpisze komentarz.