Crowbits — kolejny niezwykły produkt do nauki STEM od Elecrow

Crow Pi 2 choć genialne, to nie było stworzone dla dzieci w każdym wieku. Sam producent informował, że produkt przeznaczony jest dla dzieci powyżej ósmego roku życia. Więc mniejsze pociechy mogły obejść się smakiem lub przy pomocy rodziców bawić się i poznawać tajniki elektroniki i programowania.

STEM (ang. Science, Technology, Engineering, Mathematics) – akronim, który powstał od pierwszych liter słów w języku angielskim: nauki, technologii, inżynierii i matematyki. (źródło. Wikipedia)

Teraz Elecrow ze swoją nową

Cooler Master Pi Case 40 — obudowa do maliny, ale nie dla każdego

Bardzo zaskoczyła mnie informacja o tym, że Cooler Master zapowiedział na Kickstarterze własną, dedykowaną obudowę do Raspberry Pi w wersji 4. Liczni entuzjaści zdecydowali się wesprzeć mistrzów chłodzenia w produkcji „ubranka dla maliny”.

Oczywiście zbiórka się udała — potrzebną sumę uzbierano w niecałą godzinę, a finalnie projekt wsparło około 5,5 tysiąca ludzi.

TicWatch Pro 3 GPS — taki zegarek z WearOS można polubić

W ubiegłym roku udało mi się przetestować TicWatch Pro 2020, który okazał się niezbyt udany. Model ten nie różnił się mocno od swojego poprzednika z 2018. Wszystkie elementy zegarka: obudowa, procesor, funkcje, a nawet pasek pozostały bez zmian. Zwiększono tylko pamięć wbudowaną i ram. To nie wystarczyło, aby taką mierną reedycją coś zwojować. Aktualnie nie można już go kupić, i dobrze. W jego miejsce zaś wskoczył TicWatch Pro 3