bESDyjDV

1by11.98

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

1by1 to minimalistyczny odtwarzacz plików audio wykorzystujący niewielkie ilości zasobów systemowych.

bESDyjDX

Interfejs aplikacji 1by1 zbudowany jest w oparciu o przeglądarkę katalogów, w której wskazujemy folder z muzyką do odtworzenia. Odtwarzacz w przeciwieństwie do innych programów nie generuje playlist, a lista ścieżek tworzona jest na podstawie lokalizacji folderu lub folderów. Każdą utwór i ścieżkę można dodać do ulubionych. Takie rozwiązanie pozwala na szybki dostęp do ulubionych plików MP3 bez konieczności poruszania się za każdym razem po katalogach rozmieszczonych po dysku twardym.

Domyślnie 1by1 umożliwia odtwarzania plików audio za pośrednictwem jednego z dwóch dostępnych dekoderów: ACM (MP3) lub mpglib (MP2, MP3). Możliwa jest również instalacja dodatkowych pluginów (zgodnych Winamp 2.x) dodających wsparcie dla kolejnych formatów (OGG, WAV itp.).

Dodatkowo autor zaimplementował w 1by1 funkcje podstawowego zarządzania plikami, w tym kopiowanie, usuwanie, przenoszenie itp. jak również tworzenia popularnych playlist, edycji tagów plików MP3 itp. 1by1 wykorzystuje średnio około 4 MB pamięci RAM.

Udostępnij
1by1 1.98wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.016 ocen
Twoja ocena:
ProducentMartin Pesch
Liczba pobrań68 404
Data aktualizacji17 mar 2021
Rozmiar pliku0.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bESDyjEh
Komentarze (31)
bESDyjET