3uTools 2.56

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Usuwanie zabezpieczeń
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

3uTools to bezpłatne narzędzie do zarządzania danymi zapisanymi w pamięci urządzeń przenośnych działających pod kontrolą systemu iOS na komputerze z Windowsem.

Za pomocą 3uTools będziemy mogli przede wszystkim dodawać i usuwać pliki, pobierać nowe aplikacje z cyfrowego sklepu, dodawać tapety na pulpit oraz ściągać dzwonki. Na tym jednak nie koniec, gdyż możliwe jest również czyszczenie systemu ze zbędnych plików, konwertowanie wideo oraz audio, zarządzanie multimediami, przenoszenie zdjęć, usuwanie niepotrzebnych ikon, tworzenie kopii zapasowej danych i przywracanie wcześniejszych ustawień.

3uTools umożliwia także przeprowadzenie jailbreaku danego urządzenia (zaledwie jednym kliknięciem!), a co za tym idzie pozwala na ominięcie zabezpieczeń, które uniemożliwiają instalację niektórych programów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!