48h programowania w JavaScript z Gadu-Gadu

48h programowania w JavaScript z Gadu-Gadu

23.08.2011 13:16, aktualizacja: 07.09.2011 14:58

Dwa dni i dwie noce, 48 godzin, to dużo czy mało? Czy 4 osoby zamknięte w jednym pokoju są w stanie w tym czasie napisać aplikację w JavaScript?

W siedzibie firmy Gadu-Gadu będzie można to sprawdzić. 27 sierpnia o 2:00 rano (ostatnia sobota wakacji) drzwi budynku przy ulicy Kamionkowskiej 45 w Warszawie zamkną się za śmiałkami, którzy podejmą wyzwanie: w 48 godzin (i ani minuty dłużej) napisać działającą grę lub aplikację w technologii node.js (JavaScript interpretowany po stronie serwera). Drużyny ulokowane zostaną w specjalnie do tego przygotowanej sali konferencyjnej w siedzibie Gadu-Gadu, gdzie będą jeść (jedzenie dostarcza Gadu-Gadu), spać i kodować. W czasie trwania zawodów będzie można ich obserwować na stronie maratonu za pośrednictwem kamery internetowej, a komunikacja ze światem zewnętrznym odbywać się będzie wyłącznie przez specjalny numer Gadu-Gadu: GG 10.

Maraton w siedzibie Gadu-Gadu jest częścią międzynarodowej imprezy organizowanej przez kalifornijski JoyentNode.js Knockout — w której weźmie udział ponad 300 maksymalnie czteroosobowych drużyn z całego świata. Zgłoszenia należy przesyłać do 25 sierpnia (włącznie) na adres nodeknockout@gadu-gadu.pl. O przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność nadsyłania maili.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)