MacOSGrafikaKatalogowanie i obróbka zdjęć4K Slideshow Maker
4K Slideshow Maker ikona

4K Slideshow Maker1.6.1.938

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

4K Slideshow Maker to prosta aplikacja do tworzenia pokazów slajdów z naszych zdjęć. Dzięki niej łatwo i szybko stworzymy profesjonalny pokaz z przejściami i muzyką w tle.

4K Slideshow Maker ma bardzo łatwy do opanowania interfejs, dzięki czemu z jego obsługą poradzą sobie nawet początkujący użytkownicy. Praca z programem rozpoczyna się od importu zdjęć metodą przeciągnij i upuść lub wskazując lokalizację ręcznie. Możliwe jest również zaimportowanie zdjęć z konta w serwisie Instagram. Po dodaniu plików mamy możliwość podglądu jak po zapisaniu będzie wyglądał pokaz.

Film można uatrakcyjnić dodając do niego muzykę. Ciekawą funkcją jest wykrywanie twarzy, co pozwala na odpowiednie wykadrowanie fotografii. Gotowe dzieło można wyrenderować w bardzo wysokiej jakości – maksymalna rozdzielczość to 4K. W preferencjach możemy zmienić między innymi format docelowego pliku wideo, jego proporcje, czas wyświetlania pojedynczego zdjęcia, czas przejścia, a także ustawić miejsce, w którym program ma zapisywać gotowe pokazy slajdów.

4K Slideshow Maker to prosta w obsłudze aplikacja. Znakomicie sprawdzi się jeśli chcemy zaprezentować zdjęcia swoim znajomym w nieco oryginalniejszej formie niż zwykłe pliki. Program dostępny jest bezpłatnie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań711
Data aktualizacji16 maj 2017
Rozmiar pliku28.37 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
4K Slideshow Maker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)