bEgSRtLp
4K Slideshow Maker ikona

4K Slideshow Maker1.7.1.978

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

4K Slideshow Maker to kolejna aplikacja tego producenta przeznaczona tym razem do tworzenia pokazu slajdów ze zbioru zdjęć. Umożliwia ona sprawne i wygodne kreowanie klipów multimedialnych, prezentujących w ciekawej formie fotografie z wakacji, ważnych uroczystości rodzinnych itp.

bEgSRtLr

Program jest bardzo prosty w obsłudze i oferuje przejrzysty interfejs graficzny. Z jego pomocą nawet początkujący użytkownicy w kilka minut przygotują efektowne prezentacje zbioru swoich zdjęć. Aplikacja pozwala w projekcie wykorzystywać zdjęcia zapisane lokalnie lub pochodzące z naszego profilu na Instagramie. Pomimo, że nie oferuje ona dużych możliwości konfiguracji różnych aspektów tworzonego pokazu slajdów to dysponuje funkcjami dodawania ścieżki dźwiękowej i ciekawych efektów przejść. Na uwagę zasługuje również skuteczny mechanizm wykrywania twarzy, który pozwoli odpowiednio wykadrować nasze zdjęcia.

4K Slideshow Maker daje możliwość tworzenia projektów multimedialnych w różnej jakości - nawet 4K. Obsługuje on zdjęcia w formacie JPEG oraz pliki audio MP4, M4A, WMA, APE, OGG, WAV i FLAC. Z kolei wyjściowy projekt zapiszemy w formatach zgodnych z systemami Windows, Mac OS X, urządzeniami iPhone 5/4/3GS, iPad/iPad Mini z wyświetlaczem Retina, a także serwisami YouTube i Facebook.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
4K Slideshow Maker 1.7.1.978wersja stabilna (32-bit)
4K Slideshow Maker 1.7.1.978wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Liczba pobrań13 241
Data aktualizacji12 lip 2018
Rozmiar pliku35.05 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
4K Slideshow Maker ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgSRtLW
bEgSRtMn