50 GB na Box za logowanie z Androida

50 GB na Box za logowanie z Androida

24.02.2012 12:26

Box to usługa pozwalająca na przechowywanie i udostępnianie plików na dysku sieciowym, zintegrowana z Google Docs i umożliwiająca pracę zespołową. Każdy użytkownik ma do dyspozycji 5GB, za które nic nie płaci. W zeszłym roku w ramach akcji promocyjnej każdy, kto zalogował się do usługi z aplikacji dla systemu iOS, otrzymał 50 GB dysku za darmo, na zawsze. Obecnie trwa identyczna promocja, tym razem kierowana dla użytkowników Androida.

W Android Market dostępna jest nowa aplikacja Box dla Androida, która poza obsługą dysku i udostępnianiem plików, również powiększa dostępną przestrzeń o 50 GB — wystarczy się zalogować z urządzenia z Androidem. Promocja będzie trwała przez cały miesiąc.

Ponadto w aplikacji znalazło się kilka nowości, na przykład długo oczekiwana możliwość przesyłania plików w tle i monitorowania postępu — można więc rozpocząć przesyłanie plików i spokojnie wrócić do pracy. Ponadto przy wysyłaniu plików z karty SD jest już możliwe przesyłanie wielu plików jednocześnie. Nowe możliwości zyskał również mechanizm pracy zespołowej zapewniany przez Box — aplikacja dla Androida umożliwia dodawanie komentarzy do plików, przeglądanie wątków dyskusji w komentarzach i monitorowanie aktywności. Ponadto aplikacja umożliwia łatwe zaproszenie znajomych lub współpracowników do współpracy i wysyłanie im powiadomień. Ponadto pojawiły się kolejne wersje językowe aplikacji: francuska, włoska, niemiecka i hiszpańska. Na polską trzeba jeszcze poczekać, ale Box zapowiada, że pracuje nad kolejnymi tłumaczeniami. Ponadto nowa aplikacja została zaprojektowana zgodnie z wytycznymi Android Design. Więcej o zmianach i promocji można dowiedzieć się na blogu Box.com.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)