6. Inkubacja zdobytych jajek

6. Inkubacja zdobytych jajek

6. Inkubacja zdobytych jajek
14.07.2016 17:52, aktualizacja: 22.07.2016 17:42

Pokemony można łapać, a można też inkubować ich jaja, zdobyte podczas grania. Do tego potrzebne jest jajko i inkubator. Gracz startuje z jednym inkubatorem, którego może używać nieskończenie wiele razy. Kolejne może zdobyć lub kupić za pokecoiny.

Obraz

By z jajka wykluł się Pokemon, należy umieścić je w inkubatorze i przejść z nim 2, 5 lub 10 km. Odległość rejestrowana jest przez włączoną aplikację na podstawie GPS-u i prędkości poruszania się. Niestety jeżdżenie samochodem nie działa – trzeba poruszać się odpowiednio wolno. Działa za to trzymanie włączonej gry na smartfonie w zamkniętym pomieszczeniu, gdzie będą „pływać” wskazania GPS-u.

Pokemony, które się wykluwają, są od razu rejestrowane w Pokedeksie. Wraz z nowym Pokemonem gracz otrzyma kilkanaście cukierków, punkty doświadczenia odpowiadające przebytej odległości i porcję gwiezdnego pyłu.

Z jajek 2-kilometrowych może się wykluć: Bulbasaur, Caterpie, Charmander, Clefairy, Geodude, Jigglypuff, Magikarp, Pidgey, Pikachu, Rattata, Spearow, Squirtle, Weedle bądź Zubat.

Obraz

Z jajek 5-kilometrowych wykluwają się: Abra, Bellsprout, Cubone, Diglett, Doduo, Drowzee, Ekans, Exeggcute, Farfetch’d, Gastly, Goldeen, Grimer, Growlithe, Horsea, Kangaskhan, Koffing, Krabby, Lickitung, Machop, Magnemite, Mankey, Meowth Mr. Mime, Nidoran+, Nidoran>, Oddish, Paras, Poliwag, Ponyta, Porygon, Psyduck, Rhyhorn, Sandshrew, Seel, Shellder, Slowpoke, Staryu , Tangela, Tauros, Tentacool, Venonat, Voltorb lub Vulpix.

Obraz

Z jajek 10-kilometrowych może się wykluć: Aerodactyl, Chansey, Dratini, Eevee, Electabuzz, Hitmonchan, Hitmonlee, Jynx, Kabuto, Lapras, Magmar, Omanyte, Onix Pinsir, Scyther lub Snorlax.

Przy wykluwaniu się Pokemona trener otrzymuje odpowiednio 100, 500 lub 1000 XP.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)