bEKiCVPF
6 Seconds ikona

6 Seconds4.224

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

6 Seconds to aplikacja do strumieniowego słuchania muzyki. Jej działanie opiera się na dostępie do sporej bazy internetowych rozgłośni radiowych, które są przeszukiwane pod kątem naszych zapytań.

bEKiCVPH

Istotnym elementem aplikacji jest minimalistyczny interfejs. Choć nie porywa wykonaniem, to autorzy dołożyli starań, by zawarto w nim tylko to co najważniejsze. Nawigacja w dużej mierze opiera się na gestach. Od góry przechodzimy do menu gatunków oraz ulubionych, od dołu aktywujemy wyszukiwarkę, a gestem z prawej przechodzimy do kolejnej piosenki. Proste i intuicyjne.

Wyszukiwanie piosenek i wokalistów opiera się o sporą bazę rozgłośni radiowych. Dzięki temu, mamy duże szanse na znalezienie interesującego nas utworu, a następnie słuchanie podobnych piosenek. W razie złego dopasowania wystarczy przejść do kolejnej piosenki. Mechanizm ten nie posiada ograniczeń, co jest często w innych aplikacjach tego typu.

Kolejną zaletą 6 Seconds jest darmowy dostęp do całej aplikacji. Jeżeli lubicie poznawać nową muzykę, zbliżoną do waszego gustu, aplikacja jest dobrym narzędziem do realizacji tego zadania.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentDAR.fm
Liczba pobrań289
Data aktualizacji1 kwi 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
6 Seconds ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKiCVQD