bEgplQqJ
6 Seconds Music ikona

6 Seconds Music

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

6 Seconds to aplikacja stworzona dla miłośników muzyki. Pozwala za darmo przeszukiwać i słuchać zasoby setek internetowych rozgłośni radiowych, a także tworzyć listy ulubionych gatunków i artystów.

bEgplQqL

Istotnym elementem aplikacji jest minimalistyczny interfejs. Choć nie porywa wykonaniem, to autorzy dołożyli starań, by zawarto w nim tylko to co najważniejsze. Nawigacja w dużej mierze opiera się na gestach. Od góry przechodzimy do menu gatunków oraz ulubionych, od dołu aktywujemy wyszukiwarkę, a gestem z prawej przechodzimy do kolejnej piosenki. Proste i intuicyjne.

Wyszukiwanie piosenek i wokalistów opiera się o sporą bazę rozgłośni radiowych. Dzięki temu, mamy duże szanse na znalezienie interesującego nas utworu, a następnie słuchanie podobnych piosenek. W razie złego dopasowania wystarczy przejść do kolejnej piosenki. Mechanizm ten nie posiada ograniczeń, co jest często w innych aplikacjach tego typu.

Kolejną zaletą 6 Seconds jest darmowy dostęp do całej aplikacji. Jeżeli lubicie poznawać nową muzykę, zbliżoną do waszego gustu, aplikacja jest dobrym narzędziem do realizacji tego zadania.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentDAR.fm
Liczba pobrań64
Data aktualizacji11 cze 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
6 Seconds Music ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgplQrq
bEgplQrH